2023, we staan ​​voor je klaar

Discover O My Bag's journey during 2022. Amid COVID-19, we expanded our team, bolstered personal development, and relocated to a new HQ in Amsterdam. Our sustainability focus led to CO2 reduction and advancements in our Indian factories, and we dedicated €37,000 to Giving Back projects.
by Maddie Hight on Jan 20, 2023

Terugkijken

Het is vreemd om terug te kijken op januari 2022, toen de meerderheid van de wereld de COVID-19-beperkingen had teruggebracht en ons team nog steeds vanuit huis werkte, in de hoop dat de pandemie snel achter ons zou liggen. Een jaar later en we kunnen niet trotser zijn op onze prestaties en ons team dat ze heeft gerealiseerd.

Ontmoet het TEAM
Het O My Bag-team

Het team

Een van de meest opwindende onderdelen van 2022 waren de nieuwe gezichten die zich bij O My Bag voegden. De groei van 17 naar 25 mensen markeerde een grote mijlpaal in onze reis, en het was een trotse herinnering aan wat O My Bag is geworden. Daarnaast richtte ons managementteam zich op persoonlijke ontwikkeling, leiderschapscoaching en feedbacktraining, vaardigheden die we elke dag blijven oefenen. In augustus 2022 zijn we ook verhuisd naar ons gloednieuwe hoofdkantoor aan de Ceintuurbaan 123, Amsterdam ; twee deuren verder van onze flagship store . Ontworpen door het ongelooflijke team van Tchai, we hebben het geluk dat we elke dag vanuit zo'n prachtige ruimte kunnen werken.

Onze fabrieken

Mei 2022 was de eerste keer dat we na COVID konden terugkeren naar India, en we konden eindelijk onze fabrieken en leerlooierijen bezoeken. In het derde kwartaal reisde Jess, ons hoofd Product en Duurzaamheid, met een internationale kwaliteitscontrole-expert naar India om verbeteringen aan onze productielijn aan te brengen. We hebben zoveel nieuwe tips geleerd die we dit jaar graag in de praktijk gaan brengen. 2022 was ook belangrijk voor onze partnerfabrieken , aangezien we ons project voor een leefbaar loon in 3 van de 4 fabrieken konden implementeren, en we zullen hier in 2023 aan blijven werken.

Duurzaamheid

Het verminderen van de CO2- uitstoot zal altijd een prioriteit zijn voor O My Bag, en vorig jaar konden we 37% van onze containers over zee verschepen. Voor 2023 is ons doel om dit aantal te blijven verhogen, met als doel dat tegen het einde van het jaar 50% van alle stukken via zeevracht aankomt. Dit is een project waar we jaar na jaar aan zullen blijven werken. We hebben ook een duurzamere optie ontwikkeld voor onze voering van biologisch katoen en in 2022 kunnen we met trots aankondigen dat we dit doel hebben bereikt. Onze voering van 100% gerecycled katoen gaat later dit jaar in productie. Op het gebied van productontwikkeling nam onze Sustainability Manager, Femke, deel aan verschillende talks, podcasts en paneldiscussies, waaronder een IG live met B Corp , om onze huidige en toekomstige duurzaamheidsinspanningen te bespreken. We hebben niet alleen onze impact met onze bestaande producten kunnen verkleinen, we hebben ook 788 nieuwe huizen kunnen vinden voor geliefde O My Bag-stukken, waardoor ze niet op de vuilnisbelt belanden.

Teruggeven

Elk jaar richten we ons bij O My Bag op teruggeven aan de mensen om ons heen, waarbij 1% van alle O My Bag-inkomsten wordt toegewezen aan onze Giving Back-projecten in India. In 2022 hebben we € 37.000 toegewezen, dat in 2023 naar een reeks projecten zal gaan. Naast de 1% werken we ook samen met de Naz Foundation om de LGBTQ+-gemeenschap te ondersteunen . De Naz Foundation is gevestigd in New Delhi en biedt een veilige ruimte, onderwijs en gemeenschapsgevoel voor mensen in nood. Door de verkoop van onze Rainbow Webbing Straps konden we € 3.300 ophalen en doneren voor de bouw van een nieuw Naz Community Centre.

Onze prestaties in 2022 hebben onze ambitie voor 2023 alleen maar aangewakkerd en we hebben veel spannende plannen die we graag met u willen delen. Bedankt voor je steun in het afgelopen jaar en we kijken ernaar uit om samen de reis voort te zetten en de wereld te veranderen, tasje voor tasje.

Ik hou van het O My Bag Team x