2023, we staan ​​voor je klaar

Discover O My Bag's journey during 2022. Amid COVID-19, we expanded our team, bolstered personal development, and relocated to a new HQ in Amsterdam. Our sustainability focus led to CO2 reduction and advancements in our Indian factories, and we dedicated €37,000 to Giving Back projects.
by Maddie Hight on Jan 20, 2023

Terugkijken

Het is vreemd om terug te kijken op januari 2022, toen de meerderheid van de wereld de COVID-19-beperkingen had afgebouwd en ons team nog steeds vanuit huis werkte, in de hoop dat de pandemie snel achter ons zou liggen. Een jaar later en we kunnen niet trotser zijn op onze prestaties en ons team dat ze heeft gerealiseerd.

Ontmoet het TEAM
Het O My Bag-team

Het team

Een van de meest enerverende onderdelen van 2022 waren de nieuwe gezichten die zich bij O My Bag voegden. De groei van 17 naar 25 mensen markeerde een grote mijlpaal in onze reis. Daarnaast richtte ons managementteam zich op persoonlijke ontwikkeling, leiderschapscoaching en feedbacktraining. In augustus 2022 zijn we ook verhuisd naar ons nieuwe hoofdkantoor aan de Ceintuurbaan 123, Amsterdam ; twee deuren verder van onze flagship store . Ontworpen door het ongelooflijke team van Tchai, we prijzen ons gelukkig dat we elke dag vanuit zo'n prachtige ruimte mogen werken.

Onze fabrieken

Mei 2022 was de eerste keer dat we na COVID konden terugkeren naar India, en we konden eindelijk onze fabrieken en leerlooierijen bezoeken. In het derde kwartaal reisde Jessica, ons hoofd Product en Duurzaamheid, met een internationale kwaliteitscontrole-expert naar India om verbeteringen aan onze productielijn aan te brengen. 2022 was ook belangrijk voor onze partnerfabrieken , aangezien we ons project voor een leefbaar loon in 3 van de 4 fabrieken konden implementeren, en we zullen hier in 2023 mee door blijven gaan.

Duurzaamheid

Het verminderen van de CO2- uitstoot zal altijd een prioriteit zijn voor O My Bag, en vorig jaar konden we 37% van onze containers over zee verschepen. Voor 2023 is ons doel om dit aantal te blijven verhogen, met als doel dat tegen het einde van het jaar 50% van onze collecite via zeevracht aankomt. We hebben ook een duurzamer alternatief ontwikkeld voor onze voering. Deze werd al gemaakt van GOTS gecertificeerde biologisch katoen, maar vanaf dit jaar ging de collectie ook in productie met 100% gerecyclede katoen. Op het gebied van productontwikkeling nam onze Sustainability Manager, Femke, deel aan verschillende talks, podcasts en paneldiscussies, waaronder een IG live met B Corp , om onze huidige en toekomstige duurzaamheidsinspanningen te bespreken. We hebben niet alleen de CO2 impact met onze bestaande producten kunnen verkleinen, we hebben ook 788 nieuwe eigenaren kunnen vinden voor pre-loved O My Bag-designs, die daarmee in tweede leven kregen.


Teruggeven

Elk jaar commiteren we ons eraan om - naast die impact die we bij alles wat we doen maken - ook 1% van onze omzet terug te laten vloeien in Giving Back-projecten in India. In 2022 hebben we € 37.000 toegewezen, dat in 2023 naar een reeks projecten zal gaan. Naast de 1% werken we ook samen met de Naz Foundation om de LGBTQ+-gemeenschap te ondersteunen . De Naz Foundation is gevestigd in New Delhi en biedt een veilige ruimte, onderwijs en gemeenschapsgevoel voor mensen in nood. Door de verkoop van onze Rainbow Webbing Straps konden we € 3.300 ophalen en doneren voor de bouw van een nieuw Naz Community Centre.

Onze prestaties in 2022 hebben onze ambitie voor 2023 alleen maar aangewakkerd en we hebben veel plannen die we graag met u willen delen. Bedankt voor je steun in het afgelopen jaar en we kijken ernaar uit om samen de reis voort te zetten en de wereld te veranderen, tasje voor tasje.

Ik hou van het O My Bag Team x